PERFORMANS ANALİZİ
Buradasınız: Anasayfa / PERFORMANS ANALİZİ
PERFORMANS ANALİZİ

Firmamız 03.06.2013 tarihinde ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI’ndan “Riskli Yapılar Tespiti Lisans Belgesine” sahip özel bir kuruluştur. Firmamız uzman kadrosu ve çözüm ortakları ile kentsel dönüşüm kapsamında sizlere doğru ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Yapılan analizler; zemin etüdü, bina mevcut malzeme analizi, donatı röntgen cihazıyla kolon ve kirişlerdeki donatıların saptanması, bina statik rölevesinin çıkarılması, tüm binanın STA4CAD programı ile statik ve dinamik analizlerinin hesaplanması, 2007 deprem yönetmeliği kapsamında lineer ve nonlineer kapasiteleri gösteren rapor hazırlanması, binanın sağlam çıkmaması halinde güçlendirme projesinin yapılmasıdır.

 

DONATI OKUMA

>   Beton yapı içersindeki donatı çubukları tespit eder. Cihaz manyetik alan oluşturarak, bu manyetik alan içerisindeki manyetik malzemelerden dolayı oluşan manyetik alan değişimini ölçer. Bu değişiklik cihaz ekranında gösterilir.

 

KAROT

>   Sertleşmiş betondan silindir şeklinde alınarak test yapılır ve bunun sonucunda beton basınç dayanımı, karot alma, yoğunluk değerleri belirlenir.

 

DONATI SIYIRMA

>   Laboratuvarımızda donatı sıyırma testlerimiz profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sorunsuz şekilde tamamlanarak siz değerli müşterilemize teslim edilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın